كارشناس هواشناسی استان:

سواحل جنوبی استان بوشهر متلاطم می شود

سواحل جنوبی استان بوشهر متلاطم می شود گل بخر: كارشناس هواشناسی استان بوشهر در پیش بینی وضعیت جوی و دریایی استان بوشهر اظهار داشت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان داده است كه در سواحل جنوبی بوشهر در ساعاتی از پس از ظهر امروز به جهت وزش باد شمال غربی دریا تا حدودی متلاطم است.


به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، پیام مساعدی اظهار نمود: انتظار می رود در هنگام وزش تندباد ارتفاع موج دریا باز بطور لحظه ای افزایش یابد، ضمن اینكه از روز دوشنبه تا اختتام هفته دمای هوا روند افزایشی دارد.
وی ادامه داد: بر این اساس آسمان استان كمی تا قسمتی ابری، طی ساعات پس از ظهر در سواحل جنوبی وزش باد و از امشب افزایش ابر و در بعضی نقاط باز با رگبار پراكنده باران گاهی رعدوبرق و وزش تندباد همراه می باشد.
این كارشناس هواشناسی اشاره كرد: جهت وزش باد شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت ۱۰ تا ۳۲ كیلومتر در ساعت، در سواحل جنوبی طی ساعاتی از پس از ظهر امروز بر روی دریا تا ۴۴ كیلومتر در ساعت، فردا شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت ۱۰ تا ۳۶ گاهی بیشتر از ۵۰ كیلومتر در ساعت است.
مساعدی اشاره كرد: ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر و در سواحل جنوبی استان ۹۰ تا ۱۸۰ سانتیمتر است. همین طور فردا در سواحل استان ۶۰ تا ۱۲۰ و در سواحل شمالی و مركزی استان گاهی بیشتر از ۱۵۰ سانتیمتر است.
وی عنوان كرد: فردا در بندر بوشهر زمان مد دریا ۱۳: ۵۳ و جزر دریا باز ۲۲: ۳۵ خواهد بود.
منبع:

1398/02/08
11:40:27
5.0 /5
4399
تگهای خبر: آسمان , باد , باران , بو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است