باران شدید در هفت استان

باران شدید در هفت استان گل بخر: مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: امروز (۲۳ فروردین) بارش باران در جنوب كردستان، كرمانشاه، لرستان، ایلام، شمال خوزستان، كهگیلویه و بویراحمد و شمال بوشهر شدت بیشتری دارد.احد وظیفه درباره وضعیت آب و هوایی كشور طی سه روز آینده اظهاركرد: با عنایت به نقشه های پیش یابی هواشناسی طی امروز (۲۳ فروردین) برای نوار غربی، مركز، دامنه های جنوبی البرز، استان های واقع در سواحل دریای خزر، شرق و جنوب شرق كشور بارش باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

وی اضافه كرد: فردا (۲۴ فروردین) در اغلب مناطق به جز نوار غربی كشور شاهد بارش باران خواهیم بود كه در مناطقی از جنوب، جنوب شرق، شرق و بخش های از شمال شرق به شكل رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی خواهد بود.

وظیفه افزود: شدت بارش ها فردا (۲۴ فروردین) برای استان های گلستان، سمنان، خراسان شمالی، جنوب فارس، هرمزگان، جنوب كرمان، نیمه شرقی استان سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و بخش هایی از خراسان رضوی پیش بینی می شود كه آبگرفتگی معابر و و احتمال سیلابی شدن مسیل ها در این مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

وی اضافه كرد: روز یكشنبه (۲۵ فروردین) در نیمه شرقی كشور شاهد بارش باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی خواهیم بود. این شرایط در روز دوشنبه (۲۶ فروردین) برای نوار شرقی پیش بینی می شود. روز سه شنبه (۲۷ فروردین ماه) باز این شرایط محدود به شمال شرق و شرق كشور خواهد بود.

وظیفه درباره وضعیت آب و هوای تهران طی سه روز آینده باز اظهار داشت: فردا (۲۴ فروردین) آسمان تهران نیمه ابری تا ابری گاهی همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید با بیشینه دمای ۱۹ و كمینه دمای ۱۲ درجه سانتیگراد پیش بینی میشود. در روز یكشنبه (۲۵ فروردین) آسمان پایتخت كمی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود و حداكثر دمای هوا ۱۹ و حداقل آن ۱۱ درجه سانتیگراد پیش بینی میشود. 

1398/01/23
14:10:52
5.0 /5
4287
تگهای خبر: آسمان , باد , باران , بو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است