با هدف پیشگیری از تكرار اشتباهات فاز اول

محیط زیست بر فاز دوم باغ پرندگان نظارت می كند

محیط زیست بر فاز دوم باغ پرندگان نظارت می كند به گزارش گل بخر معاون فنی اداره محیط زیست استان تهران ضمن اشاره به اینكه فاز دوم باغ پرندگان تهران مجوزهای لازم محیط زیستی را دریافت كرده است، اظهار داشت: برای تكرار نشدن مشكلات محیط زیستی كه فاز اول این مجموعه داشت، نظارت های مستمری بر فاز دوم باغ پرندگان داریم.مهرداد كتال محسنی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان اینكه متأسفانه فاز اول باغ پرندگان تهران مشكلات زیست محیطی داشت و قاچاق پرنده در آن صورت گرفت، اظهار نمود: تخلفات صورت گرفته در این مجموعه از راه مراجع قضائی هم اكنون در حال پیگیری است.

وی اضافه كرد: برای آنكه مشكلات فاز اول این مجموعه در فاز دوم تكرار نشود مسئولان محیط زیست از فاز دوم باغ پرندگان تهران بازدیدهای متعددی كرده اند و توسعه آن زیر نظر محیط زیست است و ما بر این مركز نظارت های مستمر داریم. خوشبختانه مسئولان شهرداری هم در جهت اجرای ضوابط محیط زیستی در فاز دوم باغ پرندگان با محیط زیست همكاری می كنند.

معاون فنی اداره محیط زیست استان تهران افزود: فاز دوم این مجموعه مجوزهای لازم محیط زیستی را دریافت كرده و مقرر است با فضای استانداری كه محیط زیست آنرا تأیید می كند، توسعه مجموعه پیش رود.

كتال محسنی با اشاره به اینكه سیستم های گندزدایی برای دفع اصولی پساب و تصفیه آن در فاز دوم باغ پرندگان نصب شده است، اظهار داشت: سایر ملاحظه زیست محیطی مجموعه هم در دست تكمیل است. فاز دوم باغ پرندگان فضای مناسبی دارد و از نظر ملی پروژه بزرگی به حساب می آید.

به گفته معاون فنی اداره محیط زیست استان تهران اگر شهرداری در چارچوبی كه به آنها اعلام نموده ایم، فعالیت كند، محیط زیست مشكلی با فاز دوم باغ پرندگان ندارد.

كتال محسنی در انتها درباره اینكه پرندگان فاز دوم باغ پرندگان مقرر است از كدام نقاط به این مجموعه منتقل شوند، توضیح داد: مقرر است كه شهرداری با هماهنگی سازمان حفاظت محیط زیست پرندگان فاز دوم باغ پرندگان را از مراكز مجاز استان تهران و سایر مراكزی كه سازمان محیط زیست آنرا تأیید می كند، تهیه نماید.

به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، بر مبنای اعلام علیرضا حسینی - شهردار منطقه ۴- مقرر است كه فاز دوم باغ پرندگان تهران در آستانه سال ۹۸ افتتاح شود.
1397/11/16
15:36:18
5.0 /5
4627
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است