طرحی جالب در ایتالیا با دوچرخه سركار بروید و حقوق بگیرید !

طرحی جالب در ایتالیا با دوچرخه سركار بروید و حقوق بگیرید ! گل بخر: مسئولان در یكی از شهرهای ایتالیا طرح جالبی برای مقابله با آلودگی هوا عرضه داده اند؛ «با دوچرخه به سركار بروید و حقوق بگیرید».


به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا و به نقل از ساینس، باری(از شهرهای ایتالیا)، اولین شهری است كه به افرادی كه از دوچرخه برای رفتن به سركار استفاده می نمایند، حقوق تشویقی می دهد.

این پروژه آزمایشی در این شهر، به مدت چهار ماه انجام می گردد و مقرر است كه « باری » با این روش به مجموعه ای از شهرهای اروپایی بپیوندد كه در كوشش برای افزایش استفاده از دوچرخه هستند تا هم روشی برای سلامتی افراد باشد و هم آلودگی هوا و مصرف سوخت های فسیلی را كاهش دهند.

محققان تخمین زدند كه تعداد دوچرخه سواران تا آخر این طرح، دو برابر شود.

مقرر است كه برای هركیلومتر سواری با دوچرخه، دوچرخه سوار حقوق دریافت كند، اما بیشتر از 25 یورو در ماه دریافت نخواهند كرد.

علاوه بر این، مسئولان افرادی را كه دوچرخه ندارند حمایت مالی می كنند و به افرادی كه مایل به خرید دوچرخه از كارخانه باشند، تخفیف می دهند.

در این طرح، 250 یورو تخفیف برای خرید دوچرخه های الكتریكی و 100 یورو تخفیف برای دوچرخه های عادی در نظر گرفته شده است.دبیر خبر: سولماز خوان


1397/10/28
21:19:11
5.0 /5
4680
تگهای خبر: آلودگی , دریا , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است