وزش باد شدید در تهران

وزش باد شدید در تهران گل بخر: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت: وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق پایتخت طی امروز (۲۰ دی ماه) در شرایط سالم می باشد و احتمال می رود وزش باد شدید در بعضی ساعات افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال داشته باشد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا اضافه كرد: پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده برقراری شرایط جوی نسبتا ناپایدار خصوصاً در صبحگاه امروز (۲۰ دی ماه) است و برای برخی ساعات وزش باد شدید به بزرگی بالاتر از ۸ متربرثانیه از سمت نواحی غربی - شمال غربی انتظار می رود.

وی در ادامه اظهار داشت: به تدریج با كاهش میزان ناپایداری جوی تا فردا (۲۱ دی ماه) از سرعت باد كاسته خواهد شد و برای برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متربرثانیه پیش بینی میگردد.

به گفته شهبازی دما تا روز پایانی هفته افزایش جزئی خواهد یافت.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران افز.د: با كاهش میزان ناپایداری جوی طی فردا (۲۱ دی ماه) غلظت برخی آلاینده ها همچون ذرات معلق به صورت نسبی افزایش می یابد.

شهبازی درانتها با اشاره به اینكه میانگین كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۱ و هوا در شرایط سالم بود، اظهار داشت: این شاخص الان ۴۳ و هوا در شرایط پاك است.
1397/10/20
13:29:36
5.0 /5
5071
تگهای خبر: آلاینده , باد , بو , ذرات معلق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است