چطور می گردد در ۴۰ سالگی بازنشسته تامین اجتماعی شد؟

چطور می گردد در ۴۰ سالگی بازنشسته تامین اجتماعی شد؟ گل بخر چطور می گردد در ۴۰ سالگی بازنشسته تامین اجتماعی شد؟


به گزارش گل بخر به نقل از خبر آنلاین از اداره كل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سیدتقی نوربخش روز دوشنبه در جلسه شورای ملی سالمندان تصریح كرد: بر مبنای قوانین جاری پرداخت مستمری ماهانه، تأمین درمان و سایر خدمات از جانب سازمان تأمین اجتماعی به بازنشستگان عرضه و تمام ابعاد زندگی و معیشت آنها تمشیت می گردد. وی ادامه داد: سازمان تأمین اجتماعی برای عرضه خدمات به جامعه بازنشستگان و سالمندان تحت پوشش دارای برنامه راهبردی مشخصی است و آرامش خاطر و حفظ كرامت آنها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در ادامه به تشریح اهداف راهبردی این سازمان درمورد خدمت رسانی به سالمندان پرداخت و اظهار داشت: ارتقاء سطح فرهنگی جامعه در مورد پدیده سالمندی، بهره مندی از ظرفیت سازمان های مردم نهاد و شركای اجتماعی در جهت احیا و ارتقاء منزلت سالمندان و توانمندسازی و حفظ و ارتقاء سلامت جسمی و روحی سالمندان همچون اهداف راهبردی ما است.

نوربخش افزود: ارتقاء سرمایه اجتماعی و حمایت اجتماعی از سالمندان، توسعه زیرساخت های مورد نیاز برای عرضه خدمات به سالمندان و ارتقاء امنیت مالی سالمندان از دیگر اهداف راهبردی است كه با استفاده از تمام ظرفیت ها در سازمان تأمین اجتماعی پیگیری می گردد.

سازمان تامین اجتماعی ۴۲ میلیون بیمه شده دارد كه حدود ۳ میلیون نفر از آنها بازنشسته هستند. 45231

1397/07/09
22:14:07
5.0 /5
4549
تگهای خبر: امنیت , بیمه , خدمات , زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است