پیش بینی وزش باد در تهران، هوای پایتخت سالم می باشد

پیش بینی وزش باد در تهران، هوای پایتخت سالم می باشد گل بخر: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به وزش باد در تهران از سالم بودن هوای پایتخت اطلاع داد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه بر مبنای نتایج حاصل از پیش بینی پارامترهای هواشناسی برای شهر تهران، در بعضی ساعات بخصوص بعد ازظهر امروز (۶ شهریور) وزش باد با بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی انتظار می رود، اظهار نمود: در این روز احتمال افزایش موقتی غلظت ذرات معلق وجود دارد.

وی افزود: به تدریج طی فردا (۷ شهریور) بر میزان ناپایداری جوی افزوده می گردد و برای برخی ساعات بخصوص بعد ازظهر وزش باد پیش بینی می گردد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه بر این اساس انتظار می رود تا فردا بر غلظت ذرات معلق به صورت نسبی افزوده شود، خاطرنشان كرد: همینطور تا روز آینده تغییر محسوسی در دما هوا تهران مشاهده نخواهد شد.

شهبازی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۶۴ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار داشت: كیفیت هوای هم اكنون تهران هم با شاخص میانگین ۷۷ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1397/06/06
14:22:25
5.0 /5
5248
تگهای خبر: باد , بو , ذرات معلق , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است