افزایش نسبی ذرات معلق در هوای تهران

افزایش نسبی ذرات معلق در هوای تهران گل بخر: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به كاهش دمای هوا در تهران از افزایش غلظت ذرات معلق در پایتخت طی امروز و فردا (۱۴ و ۱۵ مرداد) اطلاع داد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی در بعد ازظهر امروز (۱۴ مرداد) است، اظهار نمود: در بعضی ساعات وزش باد به بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوبی - جنوب شرقی انتظار می رود.

وی افزود: بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، وزش باد در بعضی ساعات امروز (۱۴ مرداد) افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه با تداوم این شرایط جوی طی فردا (۱۵ مرداد)، برای برخی ساعات وزش باد از سمت نواحی جنوبی - جنوب شرقی پیش بینی می شود، خاطرنشان كرد: بر این اساس احتمال دارد تا فردا (۱۵ مرداد) بر غلظت ذرات معلق به صورت نسبی افزوده شود.

به گفته شهبازی همینطور دما هوا در پایتخت تا روز آینده روند كاهشی خواهد داشت.

وی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ بامداد امروز (۱۴ مرداد) با شاخص میانگین ۶۴ در شرایط سالم قرار داشت، اظهاركرد: میانگین كیفیت هوای هم اكنون پایتخت هم با شاخص میانگین ۷۴ در شرایط سالم می باشد.
1397/05/14
14:26:18
5.0 /5
4568
تگهای خبر: باد , ذرات معلق , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است