وزش باد نسبتا شدید در تهران

وزش باد نسبتا شدید در تهران به گزارش گل بخر مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به وزش باد نسبتا شدید در تهران طی امروز (۲۵ تیرماه) از افزایش موقتی غلظت ذرات معلق اطلاع داد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا برای امروز (۲۵ تیر) نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی است، اظهار نمود: برای برخی ساعات بخصوص در بعد ازظهر وزش باد نسبتا شدید به بزرگی ۵ تا ۸ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی انتظار می رود.

وی افزود: بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، طی امروز (۲۵ تیر) وزش باد در بعضی ساعات افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه با تداوم این شرایط جوی طی فردا (۲۶ تیر) برای برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید از سمت نواحی جنوب شرقی پیش بینی می شود، اظهار داشت: بر این اساس انتظار می رود همراه با وزش باد در بعضی ساعات فردا بر غلظت ذرات معلق به صورت نسبی افزوده شود.

به گفته شهبازی همینطور دمای هوای پایتخت تا روز آینده كاهش جزیی خواهد یافت.

وی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۷۸ در شرایط سالم قرار داشت، خاطرنشان كرد: كیفیت هوای هم اكنون پایتخت هم با شاخص میانگین ۹۳ همچنان در شرایط سالم می باشد. 

1397/04/25
20:48:49
5.0 /5
5384
تگهای خبر: باد , كیفیت , هوا , ذرات معلق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است