وضعیت قابل قبول هوای تهران

وضعیت قابل قبول هوای تهران برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز(۱۴دی ماه) هوای تهران در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد موثر و پراکندگی آلاینده ها است.به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران از آن حکایت می کند که در بامداد امروز (۱۴ دی ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است، هرچند با افزایش ترافیک صبحگاهی به تدریج بر غلظت آلاینده ها افزوده خواهد شد.

افزایش تندی باد در خلال روز پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهد نمود. کاهش تندی باد و افزایش ترافیک شامگاهی سبب افزایش غلظت ذرات معلق خواهد شد که برقراری وضعیت ناسالم برای گروههای حساس در بعضی مناطق پرتردد را به دنبال خواهد داشت.

افزایش ترافیک صبحگاهی در بامداد روز چهارشنبه (۱۵ دی ماه) سبب افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا خواهد شد.

رشد ناپایداری، احتمال بارش و وزش باد نسبتاً شدید در طول روز سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد همینطور با تداوم این شرایط جوی تا ساعات پایانی چهارشنبه کاهش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیشبینی می شود.

به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۷۸ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۷۵ و کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است.

منبع:

1400/10/15
10:05:33
5.0 /5
151
تگهای خبر: آلاینده , باد , بو , تردد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است