موافقت كمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاك با ۱۱ طرح توسعه اشتغال در ۵ شهرستان تهران

موافقت كمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاك با ۱۱ طرح توسعه اشتغال در ۵ شهرستان تهران به گزارش گل بخر معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران ضمن اشاره به اهمیت توسعه و رونق اشتغال، از موافقت با ۱۱ طرح توسعه و رونق اشتغال در پنج شهرستان تهران، ری، رباط کریم، شهریار و قدس اطلاع داد.


به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، عبدالرضا چراغعلی در جلسه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک با محوریت توسعه و رونق اشتغال و تولید در پنج شهرستان قدس، تهران، ری، رباط کریم، شهریار عنوان کرد: با ۱۱ مورد کارخانه و صنایع با تکیه بر رعایت قوانین و ضوابط زیست محیطی و الزامات محیط زیست در این پنج شهرستان موافقت شد.

بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، وی ادامه داد: از مهم ترین موارد مطرح شده موافقت با طرح توسعه و تقاضای افزایش محصول جدید هیدروکربن سبک و سنگین محصول تولیدی بجز مجتمع های پتروشیمی و پالایشگاه های یک شرکت در شهرستان قدس و افزایش ظرفیت محصولات مندرج در پروانه بهره برداری و تولید محصولات جدید همچون روغن مایع تصفیه شده آفتابگردان، سویا و کلزا یک شرکت صنایع غذایی دیگر در شهرستان تهران است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران سپس اضافه کرد: همینطور با درخواست اصلاح عناوین محصولات به همراه افزایش ظرفیت محصولات مورد مصرف در تولید قطعات در رابطه با خودرو یک شرکت صنایع شیمیایی در شهرستان تهران موافقت شد. همینطور با تاسیس یک واحد دامداری و راه اندازی شهرک صنعتی خاوران در شهرستان ری برای توسعه و سرعت بخشی به اشتغال ضمن پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز، سکونتگاه های غیررسمی و تجمعات معتادان موافقت شد.

منبع:

1399/12/11
19:53:21
0.0 /5
1109
تگهای خبر: آفتاب , خودرو , شركت , مجاز
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است