كیفیت هوای پایتخت امروز مطلوب است

كیفیت هوای پایتخت امروز مطلوب است گل بخر: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت امروز (5 اسفندماه) برای هفتمین روز متوالی در محدوده قابل قبول است.به گزراش ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آنست که در صبحگاه امروز (۵ اسفند ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار گرفته که ناشی از ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته است.

طی روز به تدریج بر تندی باد افزوده خواهد شد و وزش باد نسبتا شدید موجب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد. با تداوم این شرایط جوی پیش بینی می شود در اواخر وقت با وجود افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.

با کاهش تندی باد تا صبحگاه فردا (۶ اسفند ماه) همراه با افزایش ترافیک بر غلظت آلاینده ها افزوده خواهد شد و انتظار می رود در بعضی مناطق پرتردد کاهش کیفیت هوا را به همراه داشته باشد. افزایش تدریجی تندی باد طی روز از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهدنمود بدین سبب در شامگاه فردا (۶ اسفند ماه) نیز با برقراری شرایط مساعد جوی در بیشتر مناطق، کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.

به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۶۱ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۶۸ است و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار دارد.

منبع:

1399/12/05
13:56:17
0.0 /5
946
تگهای خبر: آلاینده , باد , بو , تردد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است