هوای تهران ناسالم برای گروه های حساس

هوای تهران ناسالم برای گروه های حساس گل بخر: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، الان (21 آذر ماه) کیفیت هوای پایتخت در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نشان میدهد که در صبحگاه روز جمعه (۲۱ آذر ۹۹) با حاکمیت جو پایدار و آرام طی ساعات گذشته همراه با انباشت آلاینده ها از شب گذشته، کیفیت هوای بیشتر مناطق در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار گیرد. در ضمن روز با عدم وزش باد مؤثر شرایط برای پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد.

همچنین در اواخر وقت جمعه، حاکیمت جو آرام و نسبتاً پایدار و افزایش ترافیک شامگاهی سبب افزایش غلظت ذرات معلق شده و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر نواحی پایتخت دور از انتظار نخواهد بود.

استمرار پایداری جو تا بامداد روز شنبه (۲۲ آذر ۹۹) همراه با آغاز تردد خودرو ها سبب افزایش غلظت آلاینده ها خواهد شد و پیش بینی می شود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار گیرد. با تداوم این شرایط جوی در ضمن روز کیفیت هوا در مناطق پرتردد در وضعیت نامطلوب باقی خواهد ماند و احتمال می رود با افزایش تردد خودرو ها در ساعات پایانی شنبه بر غلظت آلاینده ها خصوصاً ذرات معلق افزوده شده و در بیشتر مناطق برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۲۷ بود و هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۲۱ است و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس است.

منبع:

1399/09/21
22:12:12
5.0 /5
1138
تگهای خبر: آلاینده , باد , بو , تردد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است