كیفیت هوای پایتخت امروز در محدوده قابل قبول

كیفیت هوای پایتخت امروز در محدوده قابل قبول به گزارش گل بخر برپایه اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته و الان (۱۷ آبان ماه) در محدوده قابل قبول قرار داشته است و پیشبینی می شود این شرایط طی روز هم تداوم پیدا كند.به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، بر مبنای پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در اولین ساعات امروز (۱۷ آبان ماه) کیفیت هوای بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار گرفته که عمدتاً ناشی از شرایط جوی مساعد و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

طی روز هم وزش باد مؤثر، افزایش ناپایداری جوی و رشد ابرناکی از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود همینطور پیشبینی می شود در اواخر وقت با تداوم این شرایط جوی و احتمال رگبار پراکنده در بعضی ساعات، غلظت ذرات معلق کاهش پیدا کند و به تبع آن کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار گیرد.

در بامداد روز فردا (۱۸ آبان ماه) با آغاز تردد خودرو ها و برقراری جو آرام انتظار می رود غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق در مناطق پرتردد افزایش یابد که برقراری شرایط نامطلوب کیفیت هوا را به دنبال خواهد داشت.

به تدریج با وزش باد مؤثر طی روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها و بهبود کیفیت هوا فراهم خواهد شد، هرچند در بعضی مناطق مستعد احتمال گسیل گرد و خاک دورازانتظار نخواهد بود. در اواخر وقت با کاهش تندی باد و افزایش ترافیک شامگاهی احتمال می رود در بعضی مناطق پرتردد کیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۹۱ بود و هوای پایتخت در محدوده قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۶۹ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.
1399/08/17
13:09:24
5.0 /5
1242
تگهای خبر: آلاینده , باد , بو , تردد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است