آخرین وضعیت جوی كشور:

از وزش باد شدید و گرد و خاك در شرق تا وقوع رگبار باران در بعضی نقاط

از وزش باد شدید و گرد و خاك در شرق تا وقوع رگبار باران در بعضی نقاط به گزارش گل بخر مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: طی چهار روز آینده در بعضی نقاط كشور رگبار پراكنده باران خواهیم داشت و در نوار شرقی هم پدیده غالب وزش باد شدید و گرد و خاك است.صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: امروز (۲۹ تیر) طی ساعات بعد ازظهر در ارتفاعات زاگرس مرکزی، البرز مرکزی و جنوب هرمزگان و طی روزهای دوشنبه و سه شنبه (۳۰ و ۳۱ تیر) در ارتفاعات البرز مرکزی رشد ابر و گاهی بارش پراکنده رخ می دهد و در سایر مناطق کشور آسمان صاف و آرام توأم با افزایش نسبی دما پیشبینی می شود.

وی افزود: طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۱ و ۲ مرداد) هم در شمال غرب، غرب سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز مرکزی رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید همراه با کاهش نسبی دما خواهیم داشت.

مدیرکل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه طی این دو روز در جنوب سیستان و بلوچستان و هرمزگان طی ساعات بعد ازظهر افزایش ابر، گاهی رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد شدید رخ می دهد، اظهار داشت: طی روزهای جمعه و شنبه (۳ و ۴ مرداد) در بیشتر مناطق کشور آسمان صاف خواهد بود.

به گفته ضیاییان طی پنج روز آینده پدیده غالب در شرق کشور بخصوص منطقه زابل وزش باد شدید همراه با گرد و خاک است و شرق دریای عمان هم طی مدت مواج خواهد بود.

وی در انتها درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار نمود: آسمان تهران فردا (۳۰ تیر) صاف تا کمی ابری و گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۸ درجه سانتیگراد و پس فردا (۳۱ تیر) هم صاف همراه با وزش باد و با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.

منبع:

1399/04/29
16:52:22
5.0 /5
2085
تگهای خبر: آسمان , باد , باران , بو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است