دبیر انجمن شركت های هواپیمایی اعلام كرد

باقی ماندن بخشی از مطالبات مسافران از پروازهای كنسل شده

باقی ماندن بخشی از مطالبات مسافران از پروازهای كنسل شده دبیر انجمن شركت های هواپیمایی از باقی ماندن مطالبات مردم و پس ندادن بهای بلیت پروازهای كنسل شده آنها ناشی از شیوع كرونا از جانب یكی از ایرلاین های داخلی اطلاع داد و اظهار داشت: تسهیلات كرونایی شركت های هواپیمایی در مرحله ی پرداخت قرار دارد و بزودی آنهایی كه پول مردم را به علت نداشتن نقدینگی، ندادند می توانند پرداخت كنند.


به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، بعد از گذشت حدود پنج ماه از شیوع کرونا در کشور و کنسل شدن بلیت پروازهای داخلی و خارجی مردم که قرار بود بهای آن بدون کسر جریمه به آنها برگردند هنوز بعضی از مردم موفق نشدند پول بلیتی که پارسال خریداری کردند و کنسل شده است را از شرکت های هواپیمایی پس بگیرند.
مقصود اسعدی سامانی - دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی - در اینباره به ایسنا اظهار داشت: به غیر از یک ایرلاین حدودا همه شرکت های هواپیمایی بهای بلیت پروازهای کنسل شده مردم را پرداخت کردند و بعضی از بلیت های کنسل شده که بهای آن به مردم برگردانده نشده هم بزودی پرداخت می شود.
وی با بیان این که تسهیلات کرونایی ایرلاین های داخلی در مرحله ی تأمین منابع و پرداخت توسط بانکهای عامل قرار دارد، اظهار نمود: برخی شرکت های هواپیمایی که هنوز بهای همه بلیت های کنسل شده را نداده اند بزودی تسهیلات شان را دریافت می کنند و مطالبات مردم را پرداخت خواهند کرد.
اسعدی سامانی اعلام نمود: اغلب مردمی که بابت بازنگشتن بهای بلیت پروازهای کنسل شده شان در روزهای شیوع کرونا گلایه دارند مربوط به ایرلاین های خارجی است که سازمان هواپیمایی کشوری مذاکرات مختلفی با آنها و سازمان هواپیمایی کشورشان انجام داده که امیدواریم بزودی این مطالبات هم پرداخت شوند. البته ایرلاین ها هم اعلام نموده اند که با افزایش پروازها و درآمدهایشان مطالبات مردم را از راه تهیه بلیت مجدد یا به صورت نقدی پرداخت می کنند.1399/04/27
12:03:56
5.0 /5
2086
تگهای خبر: بو , دریا , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است