ورود سامانه بارشی جدید به كشور

ورود سامانه بارشی جدید به كشور به گزارش گل بخر مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به این كه شدت بارش ها امروز (27 فروردین) در چهاراستان كشوراست، اظهار داشت: طی روز جمعه (29 فروردین) سامانه بارشی جدیدی به كشور وارد خواهد شد.صادق ضیائیان در گفت و گو با ایسنا اظهار كرد: امروز (۲۷ فروردین) در مناطقی از جنوب، جنوب شرق و شرق كشور رگبار باران، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید و در بعضی مناطق شمال شرق، مركز و دامنه های البرز در استان سمنان و تهران بارش پراكنده رخ می دهد.

وی با اشاره به این كه امروز(۲۷ فروردین ماه) بارش ها در جنوب بوشهر، جنوب شرق فارس، غرب و شمال هرمزگان، جنوب شرق كرمان شدت بیشتری دارد، اظهاركرد: طی ساعات پس از ظهر در مناطق مستعد رگبار تگرگ دور از انتظار نیست. روز پنجشنبه (۲۸ فروردین) نیز در كل مناطق جنوب، شرق و جنوب شرق بارش تداوم دارد و در شمال بوشهر، شمال هرمزگان، مناطقی از استان های كرمان، سیستان و بلوچستان و جنوب خراسان جنوبی شدت بیشتری دارد.

به گفته مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی بارش پراكنده فردا (۲۸ فروردین) در شمال غرب و دامنه های جنوبی البرز در استان های قزوین، البرز و اصفهان پیش بینی می شود.

ضیائیان افزود: روز جمعه (۲۹ فروردین) با ورود سامانه بارشی جدید به غرب كشور در دامنه های زاگرس واقع در شمال غرب و غرب دامنه های جنوبی البرز و در پس از ظهر در استان های سمنان، اصفهان و یزد بارش باران همراه با رعد و برق دور از انتظار نیست. روز شنبه (۳۰ فروردین) به جز سیستان و بلوچستان و نوار غربی كشور در سایر مناطق بارش رخ می دهد و روز یكشنبه (۳۱ فروردین) در شرق و جنوب شرق كشور و در سواحل شمالی بارش باران خواهیم داشت.

ضیائیان اضافه كرد: طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۲۷ و ۲۸ فروردین) تنگه هرمز و بخش های شرقی خلیج فارس مواج و طوفانی پیش بینی می شود.

مدیر كل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی در آخر در مورد وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اشاره كرد: آسمان تهران فردا (۲۸ فروردین) صاف تا كمی ابری همراه با وزش باد با حداقل دمای ۸ و حداكثر دمای ۱۹ درجه سانتیگراد و روز جمعه (۲۹ فروردین) نیز نیمه ابری تا ابری در پس از ظهر رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد با حداقل دمای ۱۰ و حداكثر دمای ۱۹ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

منبع:

1399/01/27
23:10:38
5.0 /5
2739
تگهای خبر: آسمان , باد , باران , بو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است